Inwestycje

Ziemia dla każdego
Ziemia dla każdego Inwestycje długoterminowe w grunt. Zwrot z inwestycji powyżej 200%.
Więcej...


ISO 9001

Zarządzanie jakością
ISO 9001 Zarządzanie jakością podnosi efektywność procesów w firmie oraz uwiarygodnia w oczach klientów. Wdrożenia, doskonalenie, audity wewnętrzne, pełnienie roli pełnomocnika.
Po co wdrażać tą normę?
Więcej...


ISO 14001

Zarządzanie środowiskowe
ISO 14001 Podstawowym narzędziem realizacji zarządzania środowiskowego jest analiza cyklu życia produktu. Są to zorganizowane i ciągłe działania, których celem jest zapobieganie powstawaniu i systematyczna redukcja zanieczyszczeń.
Po co wdrażać tą normę?
Więcej...


PN-N-1800

Zarządzanie BHP
PN-N-18001 Zarządzanie bhp jest to podejmowanie działań, a więc wybór określonych metod i zasobów, w celu osiągnięcia pożądanego stanu bezpieczeństwa polegającego na wyeliminowaniu czynników prowadzących do powstania jakiejkolwiek tragedii, szkody.
Po co wdrażać tą normę?
Więcej...


5 S

Likwidacja marnotrawstwa
5 S System i filozofia Praktyk 5 S jest podstawą skutecznego i efektywnego zarządzania, punktem wyjścia do wspólnego sukcesu firmy na określonym rynku. W krótkim czasie można się spodziewać wzrostu produktywności nawet o 30 %.
Po co wdrażać 5 S?
Więcej...


Inne

Inne
Kanban
Kaizen
5S dla operatorów
Identyfikacja marnotrawstwa
Zapobieganie błędom
Standaryzacja pracy
OEE dla operatorów
Więcej...

Chester Molecular

Chester Molecular sp. z o.o. działająca na rynku od 1984 r to polski, wiodący producent kompozytów, klejów przemysłowych, uszczelniaczy, elastomerów a także środków myjących, smarnych i penetrujących (ponad 90 produktów przemysłowych w ofercie).

Chester Molecular to laureat wielu nagród i wyróżnień, min. tytuł Solidna Firma z 2006 oraz Mistrz Techniki z 1998 i Euro Certyfikat 2007.

Firma posiada własne laboratorium badawcze i działa zgodnie z normą ISO 9001:2001. Dbałość o klienta potwierdzają m.in. własne, sprawdzone i docenianie przez użytkowników rozwiązania w tym: inteligentny system oznaczeń produktów, system zabezpieczeń, nowoczesne rozwiązania konstrukcji opakowań. Swoje produkty Chester eksportuje do: Europy, Azji, Afryki Ameryki Północnej i Południowej.

 • Nasze atuty.
  • 23 letnie doświadczenie w obsłudze przemysłu
  • sprawdzone w kraju i za granicą, funkcjonalne produkty najwyższej jakości spełniające światowe standardy
  • fachowe doradztwo i szkolenia (przedstawiciele z wieloletnim doświadczeniem, system wsparcia technicznego Chester)
  • pełna dostępność produktów w ciągu 48 godzin od zamówienia
  • ogólnopolska sieć sprzedaży i magazynów w terenie
  • elastyczność oferty i możliwość dostosowania produktów Chester do indywidualnych potrzeb Klienta

 • Produkty Chester Molecular ®


 • Chester Molecular specjalizuje się w produktach do regeneracji i napraw, utrzymania ruchu, zwiększania sprawności maszyn i urządzeń, utrzymania czystości. Chester oferuje pełen asortyment kompozytów epoksydowo-metalicznych, klejów i uszczelniaczy anaerobowo -stykowych a także elastomery, środki myjące, smarne i penetrujące (pełna oferta asortymentowa znajduje się w załączniku). Na bazie wieloletnich doświadczeń został opracowany inteligentny system oznaczenia produktów, co ułatwia ich dobór i aplikację. Nasze produkty nie zawierają substancji rakotwórczych.

 • Badania i rozwój, gwarancja jakości


 • Chester Molecular posiada własne laboratorium wdrożeniowo-badawcze. Każda partia produkcyjna przed skierowaniem na rynek jest przebadana laboratoryjnie uzyskując deklarację zgodności i dopuszczenie do sprzedaży. Nowości Chester Molecular ® przed wprowadzeniem na rynek testowane są w warunkach laboratoryjnych jak i przemysłowych w kraju i za granicą. Istnieje możliwość modyfikacji produktów wg oczekiwań indywidualnego Klienta. Najwyższa jakość produktów gwarantowana jest systemem zabezpieczeń kartonów, który uniemożliwia ingerencję osób niepowołanych.

 • Dostępność produktów


 • Chester Molecular jako krajowy producent w pełni zabezpiecza bieżące dostawy produktów. Posiadając centralny magazyn w podwarszawskich Łomiankach, sieć magazynów na terenie całego kraju, dostarcza zamówienie w ciągu 48 godzin w dowolne miejsce odbioru.

 • Doradztwo techniczno - handlowe

 • Chester Molecular zapewnia systemowe i wielopoziomowe wsparcie techniczne u Państwa w firmie. Obsługę techniczna powierzamy, doświadczonym specjalistom - doradcom Chester. Organizujemy szkolenia, pokazy. Na życzenie uczestniczymy w aplikacjach, udostępniamy również próbki naszych produktów. Publikujemy arkusze danych technicznych (TDS), filmy i przykłady przeprowadzonych aplikacji. Nasza strona internetowa www.chester.com.pl zawiera wszelkie potrzebne i przydatne informacje dostępne non stop.

  strona główna

Kontakt
an image
Doradca techniczno handlowy
Katowice
Email: j.juchniewicz @chester.com.pl

Tel: 32 206-57-47
Fax: 32 206-57-47 Mobile: 601 524-454

Ubezpieczenia

an image
Agent Allianz
Katowice
Email: jolanta.moron @port.allianz.pl

Tel: 0 696 943 660

WięcejReklama