Inwestycje

Ziemia dla każdego
Ziemia na sprzedaż Inwestycje długoterminowe w grunt. Zwrot z inwestycji powyżej 200%.
Więcej...


ISO 9001

Zarządzanie jakością
ISO 9001 Zarządzanie jakością podnosi efektywność procesów w firmie oraz uwiarygodnia w oczach klientów. Wdrożenia, doskonalenie, audity wewnętrzne, pełnienie roli pełnomocnika.
Po co wdrażać tą normę?
Więcej...


ISO 14001

Zarządzanie środowiskowe
ISO 14001 Podstawowym narzędziem realizacji zarządzania środowiskowego jest analiza cyklu życia produktu. Są to zorganizowane i ciągłe działania, których celem jest zapobieganie powstawaniu i systematyczna redukcja zanieczyszczeń.
Po co wdrażać tą normę?
Więcej...


PN-N-1800

Zarządzanie BHP
PN-N-18001 Zarządzanie bhp jest to podejmowanie działań, a więc wybór określonych metod i zasobów, w celu osiągnięcia pożądanego stanu bezpieczeństwa polegającego na wyeliminowaniu czynników prowadzących do powstania jakiejkolwiek tragedii, szkody.
Po co wdrażać tą normę?
Więcej...


5 S

Likwidacja marnotrawstwa
5 S System i filozofia Praktyk 5 S jest podstawą skutecznego i efektywnego zarządzania, punktem wyjścia do wspólnego sukcesu firmy na określonym rynku. W krótkim czasie można się spodziewać wzrostu produktywności nawet o 30 %.
Po co wdrażać 5 S?
Więcej...


Inne

Inne
Kanban
Kaizen
5S dla operatorów
Identyfikacja marnotrawstwa
Zapobieganie błędom
Standaryzacja pracy
OEE dla operatorów
Więcej...

Materiały uzupełniające

Materiały ułatwiające stosowanie i rozszerzające możliwości aplikacyjne produktów Chester.

        Dostępne są następujące materiały:

        Uszcelniacze preaplikowane

Nakładane na elementy gwintowane (śruby, złączki itp.). Po wysuszeniu tworzą nieaktywne powłoki, które po montażu zapewniają szczelność.

        Kleje preaplikowane

Dodatkowo, oprócz szczelności zabezpieczają również połączenia przed poluzowaniem.

        Aktywator A

Preparat przyspieszający utwardzanie klejów i uszczelniaczy anaerobowych, stosuje się z mało aktywnym podłożem lub w niskich temperaturach.

        Taśma wzmacniająca

Specjalnie tkana gęsta siatka z włókna szklanego służąca do wzmacniania naprawianych kompozytami i elastomerami powierzchni np. pęknięć.

        Chester Softening Agent

Środek zmniejszający twardość elastomerów. Dodanie jednej nakrętki (10g) Chester Softening Agent do dowolnego elastomeru (kpl. 200 g) powoduje zmniejszenie jego twardości o ok. 3° Shore'a.

        Chester Release Agent

Środek oddzielający. Zapobiega trwałemu łączeniu materiału użytego do regeneracji (kompozytu lub elastomeru) z elementem przylegającym do części regenerowanej (np. w przypadku regeneracji powierzchni metodą odwzorowania powierzchni współpracującej.

        Gasket Remover F-9

Preparat do usuwania utwardzonych produktów anaerobowo-stykowych. Ułatwia oczyszczanie powierzchni przed powtórną aplikacją klejów i uszczelniaczy. Usuwa stare powłoki malarskie i lakiernicze.
Może być stosowany na powierzchnie metalowe, betonowe, drewniane i niektóre tworzywa sztuczne. Nie ścieka z powierzchni pionowych.

        Scale Remover OD-1

Preparat Scale Remover OD-1 jest odkamieniaczem produkowanym na bazie kwasów organicznych. W jego skład wchodzą również związki przyspieszające usuwanie i pośredniczące w rozpuszczaniu osadów kamienia i rdzy oraz inhibitory ochraniające powierzchnie metalowe. Preparat ma postać proszku.

Przykłady zastosowania:

  • usuwanie kamienia kotłowego ze szczególnym uwzględnieniem osadów węglanowych.
  • Polecany do usuwania kamienia z układów ogrzewania i klimatyzacji, sprzętu gastronomicznego, wymienników ciepła, chłodnic, pralek, zmywarek itp.

        Chester Repair Pipe Tape

Chester Repair Pipe Tape szybko utwardzająca się taśma naprawcza do rurociągów. Aktywowana wodą.

Przykłady zastosowania:

Chester Repair Pipe Tape jest szybko utwardzającą się taśmą naprawczą przygotowaną szczególnie do wykonywania szybkich i skutecznych napraw pęknięć, przecieków i porowatości korozyjnych w rurociągach przenoszących wodę, olej, parę, większość gazów i rozpuszczalników. Typowe zastosowania to naprawa przeciekających rur i zbiorników, skorodowanych, uszkodzonych połączeń kołnierzowych, korpusów zaworów itp.strona główna

Kontakt
an image
Doradca techniczno handlowy
Katowice
Email: j.juchniewicz @chester.com.pl

Tel: 32 206-57-47
Fax: 32 206-57-47 Mobile: 601 524-454

Ubezpieczenia

an image
Agent Allianz
Katowice
Email: jolanta.moron @port.allianz.pl

Tel: 0 696 943 660

WięcejReklama